Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Lewis Hamilton

Hamilton slingert cryptisch Ferrari-probleem de wereld in

Het Ferrari-avontuur van Lewis Hamilton loopt nog niet zoals gehoopt. De Brit slingert na de race in Canada een cryptisch probleem de wereld in.

Hamilton Canada
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Ook de Grand Prix van Canada verliep niet soepel voor Lewis Hamilton, al kon hij daar dit keer bar weinig aan doen. De Brit reed een bosmarmot aan, waardoor er schade aan zijn Ferrari ontstond. De snelheid van Hamilton zakte weg, met de zesde plaats tot gevolg. 

Sowieso heeft Hamilton het echter lastig bij Ferrari. De zevenvoudig wereldkampioen heeft moeite om het tempo van Charles Leclerc te volgen, terwijl de Scuderia ook niet om zeges kan dingen. Maar wat is precies het probleem? Hamilton slingert een heel cryptische oorzaak de wereld in als hij na de race in Montreal de vraag krijgt of hij om updates vraagt.

"Natuurlijk vraag ik om upgrades", vertelt Hamilton tegenover Sky Italia. "Ik weet niet waarom we nog geen upgrades hebben doorgevoerd, maar ik hoop dat er binnenkort een komt. Mijn mindset is dat er veel veranderingen in het systeem moeten worden aangebracht. Ik zou je graag willen vertellen wat er aan de hand is. Er gebeurt veel achter de schermen."

Hamilton wíl het alleen niet vertellen. "Ik kan er niet te veel over zeggen. Er zijn zoveel dingen die ik je zou willen vertellen om uit te leggen wat er dit jaar is gebeurd, welke problemen we hebben gehad en wat er binnen de organisatie speelt."

Ook interessant:

Het venijn zat in de staart tijdens de Grand Prix van Canada. Lando Norris crashte, Max Verstappen profiteerde én Red Bull tekende zonder succes een protest aan tegen winnaar George Russell. Genoeg om na te bespreken dus, iets wat Tim Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk uitgebreid doen in een kakelverse Formule 1-podcast van RacingNews365.

Praat mee!

x
Breaking Franz Hermann duikt weer op