Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Lewis Hamilton

Hamilton verwijst 'geruchten' over rechterhand naar rijk der fabelen: "Merendeel is bullshit"

De eerste maanden van Lewis Hamilton bij Ferrari lijken nog wat stroef te verlopen, deels door de interacties met zijn race-engineer Riccardo Adami. Maar Hamilton zelf ziet dat heel anders en wuift het allemaal weg.

Hamilton Monaco Race
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Tijdens de Grand Prix van Monaco viel het radioverkeer tussen Lewis Hamilton en zijn engineer Riccardo Adami opnieuw op. De twee leken elkaar tijdens de race niet goed te begrijpen en na afloop vroeg Hamilton nog of Adami boos op hem was. Het was niet de eerste keer dat het radioverkeer tussen de twee opvalt. In Miami was Hamilton nogal kritisch op de strategie en de communicatie vanuit de pitmuur en ook in eerdere races leek de communicatie enigszins stroef te verlopen. 

In de paddock van Spanje ontkent Hamilton echter in alle toonaarden dat het niet botert tussen hem en Adami. "Er wordt veel gespeculeerd", zegt Hamilton tegenover onder andere RacingNews365. "Het merendeel is bullshit. We hebben gewoon een goede relatie. Hij is erg prettig om mee samen te werken. Hij is een goede kerel en werkt hard. Natuurlijk hebben we het niet elk weekend perfect voor elkaar. Soms hebben we onenigheden, maar dat heeft iedereen in elke relatie, maar daar werken we ook aan. We doen dit samen. We willen allebei de titel winnen. We doen allebei ons best om het team te verbeteren."

"Het zijn alleen maar geruchten", vervolgt Hamilton. "Alleen maar geruchten en wij proberen er niet op te letten. Het kan gerust doorgaan als jullie dat willen, maar het maakt geen verschil in wat wij proberen te bereiken."

Wanneer Hamilton wordt gevraagd hoe de interactie na de race in Monaco was, benadrukt de coureur nogmaals dat het allemaal wel goed zit tussen hem en zijn engineer. "We hadden gewoon wat radioproblemen tijdens de race. Ik kreeg niet alle informatie die ik wilde. Maar we hebben het na afloop besproken."

Ontvang 200 Free Spins én €30 aan Free Bets als je €10 inzet op Sport!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Claim jouw bonus!

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
usa GP Miami 3 mei 2026
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
Volledige kalender
x
Officieel! Richard Verschoor gaat Le Mans-debuut maken