Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Herbert schuift nieuwe teamgenoot Verstappen naar voren: "Mogelijk beter dan Max"

Red Bull-talent Arvid Lindblad maakt de afgelopen maanden naam in de Formule 2. Voormalig Formule 1-coureur Johnny Herbert denkt dat de Brit beter zou kunnen zijn dan Max Verstappen.

Het tweede Red Bull-stoeltje blijft onder een vergrootglas liggen. Liam Lawson moest aan het begin van 2025 wijken voor Yuki Tsunoda, maar veel beter gaat het voorlopig niet. Tsunoda scoorde één schamel punt tijdens de afgelopen triple header en heeft nog altijd geen contract voor 2026 bemachtigd. Voormalig Formule 1-coureur Johnny Herbert denkt echter dat er een nieuw Red Bull-talent gaat opstaan in Arvid Lindblad. "Je loopt het gevaar je zitje te verliezen als je zoveel moeite hebt als Tsunoda", vertelt Herbert tegenover YaySweepstakes . "Net zoals dat Lawson, Pierre Gasly en Alex Albon moeite hadden als teamgenoot van Verstappen. Mentaal krijg je klap na klap als je constant met zo'n groot verschil achter je teamgenoot staat. Tsunoda bevindt zich in een moeilijke positie." Volgens Herbert bestaat er wel een oplossing: Lindblad. Hij denkt dat het jonge talent mogelijk zelfs beter is dan Verstappen. "Er is een zekere jongen die gedurende het weekend in Spanje de hoofdrace van de Formule 2 heeft gewonnen. Een jongen van Red Bull en hij is heel snel omhoog geklommen. Dat is Lindblad. Arvid heeft een goede blik op wat hij wil en dat hij in de Formule 1 wil uitkomen. Hij is de perfecte kandidaat om Tsunoda te vervangen. Is er iemand die mogelijk beter zou kunnen zijn dan Verstappen? Ja. Zou Lindblad dat kunnen zijn? Zeker, maar de echte test komt zodra je het zitje hebt met Max aan de andere kant van de garage." Herbert verkiest Lindblad in ieder geval boven Hadjar, mits hij de titel pakt in de Formule 2. "Ik denk dat Red Bull liever de Formule 2-kampioen wil hebben, zeker door de snelle progressie van Lindblad. Hadjar maakt de beslissing wel moeilijk voor Red Bull, ondanks het feit dat hij nooit F2-kampioen is geworden. Ze hebben nu twee jonge talenten en als Verstappen Red Bull verlaat, zoals de geruchten stellen, dan hebben ze twee supertalenten die voor ze kunnen rijden."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
nld GP Nederland 23 aug 2026
ita GP Italië 6 sep 2026
esp GP Spanje 13 sep 2026
aze GP Azerbeidzjan 26 sep 2026
bhr GP Bahrein 4 okt 2026
sgp GP Singapore 11 okt 2026
Volledige kalender
x
Red Bull Hill duikt in veelbesproken incident Verstappen en Pérez: "Hij kan het niet toegeven"