Als Jeffrey Herlings op het rode loper van het NOC*NSF Sportgala gevraagd wordt met welke sporter hij afgelopen jaar wel had willen ruilen hoeft hij niet lang na te denken: "Max Verstappen."
"Ik ben een grote fan van auto's. De resultaten die hij boekt, voor mij is dat echt topsport", zo geeft de tweewielervirtuoos te kennen in gesprek met het AD . "Ik vind het mooi om naar te kijken, Formule 1 is echt een 'dikke sport'." Of hij ambities heeft in de richting van de autosport? "Nee, helemaal niet. Ik ben nog heel blij met wat ik nu doe en dat gaat nog heel goed. Ik denk niet dat ik in autoraces net zo goed zou kunnen zijn. Het lijkt me echter wel supervet om een keer met een Formule 1-auto te rijden."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









