In april tekenden Honda en Sauber een deal voor de levering van motoren voor 2018. Hiermee stelde Honda haar toekomst in de Formule 1 als motorleverancier veilig, na geruchten dat McLaren het contract zou ontbinden. Bij Sauber rommelt het al maanden en recent stapte teambaas Kaltenborn op na een intern geschil. Het team worstelt ook sportief, want de resultaten zijn matig. Honda heeft nu aangegeven dat zij het vertrouwen in Sauber missen.
Reden hiervoor is dat de Japanners ontevreden zijn over de progressie dat Sauber boekt. Honda was niet blij met de beslissing om Kaltenborn aan de kant te zetten en Sauber zit al enkele weken zonder opvolger. Mocht de deal met Honda van de baan zijn dan zal Ferrari waarschijnlijk het team wel weer uit de brand helpen. Het team zoekt nog onderdak voor Antonio Giovinazzi, de testrijder van het team die volgend seizoen onderdak moet krijgen in de F1. Daarvoor is het team van Sauber uitermate geschikt.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









