Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Christian Horner

Horner baalt van gemiste kans Verstappen

Max Verstappen leek lange tijd op weg te zijn naar een uitstekend resultaat tijdens de kwalificatie in Oostenrijk, maar uiteindelijk pakte dat net iets anders uit. Red Bull-teambaas Christian Horner baalt als een stekker van die gemiste kans.

Horner Canada
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

De kwalificatie voor de Grand Prix van Oostenrijk had een heel mooi resultaat op kunnen leveren voor Max Verstappen en Red Bull Racing, maar uiteindelijk mocht het niet baten. De Nederlander was goed op weg in zijn laatste snelle ronde en de tussentijden zagen er veelbelovend uit, tot Pierre Gasly ineens een gele vlag veroorzaakte en Verstappen daardoor zijn ronde af moest breken. De eindstand was een zevende tijd en dus een vierde startrij voor de Nederlander.

Red Bull-teambaas Christian Horner baalt als een stekker, vooral omdat het er echt op leek dat Verstappen iets heel moois neer kon zetten op de Red Bull Ring. "Hij kon de gele vlag zien, dus heeft hij daar wel juist gehandeld. Hij heeft gereageerd op die vlag, dat komt gewoon meteen naar voren op zijn dashboard. Het is echt heel jammer, want de voorspelling van zijn rondetijd in die bocht gaf aan dat hij misschien wel op de eerste startrij terecht had kunnen komen... De derde tijd was zeker mogelijk geweest, in ieder geval", zo legt de Brit uit tegenover Sky Sports F1

Toch ging het verder ook allemaal niet van een leien dakje voor Verstappen en Red Bull, verklaart Horner. "Ik denk dat het vooral te maken had met de temperatuur. McLaren is snel hier, dat zie je wel, en temperaturen zijn een sterk punt voor hen. Maar ja, als je naar de rondetijden kijkt en alles vergelijkt, had Max een hoge 1:04.4 neer kunnen zetten. Dus ja, het had gekund en eigenlijk ook gemoeten, maar hij heeft het juiste gedaan met die gele vlag."

Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!

Download F1-kalender

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Winterse taferelen Verstappen doet onwaarschijnlijke dingen in de sneeuw - terugblik