Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Christian Horner

Horner geeft hoopvol signaal af over kansen Verstappen

Max Verstappen moet het na de eerste vrije training voor de Grand Prix van Monaco doen met P2. Hij moest een kleine twee tienden toegeven op Charles Leclerc, maar Red Bull-teambaas Christian Horner geeft een hoopvol signaal af.

Verstappen Monaco FP1
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Het gaat er tijdens de vrije trainingen in Monaco vooral over om goed in je ritme te komen voor de kwalificatie en de race, en om daarbij geen schade op te lopen. Max Verstappen kwam in ieder geval goed door de eerste sessie heen en zette zijn auto op P2 neer. Red Bull-teambaas Christian Horner blikt terug op die eerste training.

"Het was een solide eerste sessie voor ons. Ik denk dat we erin geslaagd zijn om een aantal problemen met het stuiteren van vorig jaar aan te pakken, en de baan komt op gang. Je kunt er niet te veel uit afleiden, maar ik denk dat we ons in een redelijk werkvenster bevinden. De engineers hebben nu iets om mee te werken. Het is dus solide", aldus Horner bij Sky Sports F1.

En hoe heeft Horner naar de sessie van Tsunoda gekeken? De Japanner moest het doen met P14, ruim één seconde achter zijn teamgenoot. "Yuki raakte een beetje gefrustreerd door het verkeer in die sessie. Ik denk dat hij qua balans nog aan een paar zaken moet werken, al zal het circuit evolueren. Tegen de tijd dat ze aan de kwalificatie beginnen, gaan ze twee seconden sneller." 

"Ik denk dat je daar gewoon rekening mee moet houden en niet te snel en te veel moet willen nastreven in de auto. Je kon voelen dat hij een beetje gespannen raakte aan het einde van die sessie. Ik zou zeggen: haal adem en bouw het op in de volgende sessie. Ik hoop dat we hem dan een betere auto kunnen geven", zo sluit de teambaas van Red Bull af.

Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Monaco, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

x
Monaco Uitslag tweede vrije training Formule 1 GP Monaco 2025