Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Horner: "Red Bull nu tweede team, maar Mercedes is onze target"

Max Verstappen wist tijdens de Grand Prix van Spanje de beide Ferrari's voor te blijven in een rechtstreeks gevecht. Iets dat tot grote tevredenheid leidde binnen het team van Red Bull.

Teambaas Christian Horner was in zijn nopjes met het optreden van Max Verstappen in Barcelona. De Nederlander sloeg toe in de derde bocht en reed nagenoeg de gehele race op de derde positie. Horner denkt dat Red Bull momenteel sterker is dan Ferrari. "Dat waren we zeker in Barcelona. Daar haalden we het maximale uit onze auto en de openingsronde van Verstappen was briljant. We kozen voor een agressieve strategie, maar hadden de pace om de Ferrari's te verslaan", liet de Brit optekenen in gesprek met o.a. RacingNews365. Twee maanden geleden gaf Red Bull nog een kleine seconde toe op Ferrari tijdens de testdagen in Barcelona. De opmars van het team is volgens Horner prima, maar één team steekt er in 2019 met kop en schouders bovenuit. "Als we terugkijken naar waar we tijdens de wintertests stonden, dan is het zeer bemoedigend dat we het gat met Ferrari hebben gedicht. Nu moeten we ons focussen op het verkleinen van het gat met Mercedes." Horner verwacht dat de Duitse renstal ook in Monaco de bovenliggende partij zal zijn. "Ze waren dominant hier in Spanje, maar zijn traditioneel erg sterk hier. Dit was hun vijfde een-twee van het seizoen en dat is indrukwekkend. Voor de GP van Monaco zijn zij de favoriet, gezien hun performance in de langzamere secties hier in Barcelona. We gaan ons best doen om ze zo goed mogelijk uit te dagen." In 2018 won Daniel Ricciardo de Grand Prix van Monaco voor het team van Red Bull. Het team was het hele weekend dominant en zelfs een technisch probleem kon de Australiër niet van de zege afhouden. Max Verstappen miste door een crash de kwalificatie en finishte uiteindelijk als negende. Met medewerking van Joe van Burik.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
In de prijzen gevallen Verstappen pakt op de valreep F1-award