Sinds begin 2024 was Laurent Mekies de teambaas van Racing Bulls. In de schaduw van grote broer Red Bull deed hij daar voor het eerst in de Formule 1-ervaring op als teambaas. Vorig jaar kreeg hij ook direct te maken met de invloed van het hoofdteam, toen gedurende het jaar Liam Lawson in de wagen bij Racing Bulls (toen nog VCARB geheten) werd gezet, in de plaats van Daniel Ricciardo.
Dit seizoen werd al na twee races zijn pupil Yuki Tsunoda naar Red Bull gepromoveerd, terwijl Lawson de omgekeerde weg bewandelde. Na het plotselinge vertrek van Christian Horner, mag Mekies zichzelf nu gaan bewijzen als teambaas van Red Bull.
Vind je Mekies de juiste man om deze Red Bull-crisis in goede banen te gaan leiden? Laat het weten in onze poll en reageer in de comments wie je anders liever had willen zien als nieuwe baas van Max Verstappen.
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!