Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Italiaanse media prijzen 'gentleman' Verstappen: "Een nette manier"

De Italiaanse sportkranten zijn onder de indruk van McLarens dominantie en Verstappens sportieve reactie na zijn vroege uitvalbeurt door toedoen van Antonelli. Ferrari toont ondertussen tekenen van herstel met een podiumplaats voor Leclerc.

Verstappen Antonelli Austria
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPB Images

De Gazzetta dello Sport spreekt van 'een kampioenschap tussen twee coureurs' waarbij McLaren blijft domineren. "Norris pakte de zege met een ingetogen viering, karakteristiek voor het team." De krant prijst Verstappens kalmte na zijn uitvalbeurt: "Verstappen bleef er heel rustig onder en gaf daarnaast aan dat de titel nu echt weg is." Voor veroorzaker Kimi Antonelli heeft de krant weinig genade: "Een 4 voor Antonelli, want de fout en de k.o. van Max waren zijn schuld."

"De wereld kleurt oranje", opent de Corriere dello Sport, verwijzend naar McLarens suprematie. De krant beschrijft hoe 'de astronauten van McLaren geen limiet kennen' en het kampioenschap waarschijnlijk onderling zullen beslissen. Over het incident tussen Verstappen en Antonelli schrijft de krant: "De twee kwamen er na een gesprek meteen met elkaar uit." De krant prijst Verstappens houding daarin: "Verstappen was een gentleman richting Antonelli, die op een nette manier een wijze les werd geleerd."

De Corriere della Sera benadrukt de overweldigende dominantie van McLaren: "De afstand naar McLaren blijft gigantisch." De krant maakt melding van Verstappens realistische kijk op het kampioenschap: "Verstappen accepteerde zijn lotsbestemming voor dit jaar. McLaren krijgt een dikke 10 voor hun superieure snelheid, terwijl Antonelli het moet doen met 4 voor zijn optreden.

Ook interessant:

Verstappen in onmogelijke spagaat door Red Bull-crisis

De F1 GP van Oostenrijk was het slechtste GP-weekend voor Red Bull sinds jaren. Het team pakte precies 0 punten. Wat betekent dit voor het kampioenschap, en wat voor de toekomst? Ruud Dimmers, Joris Mosterdijk en Mike Hezemans bespreken het.

Praat mee!

x
Italiaanse media Geen finish, wel lof voor 'gentleman' Verstappen