“Hij was enorm sterk vandaag” , zegt Jos direct na afloop tegen Ziggo Sport. “Hij heeft vertrouwen en alles klopte gewoon.” Halverwege de wedstrijd werd Max door zijn team gevraagd om het wat rustiger aan te doen, om zo de banden en de motor te sparen. Dat bleek nog knap lastig voor de Nederlander, maar uiteindelijk lukte het wel volgens Jos.
“Op een gegeven moment zit je in een flow en gaat alles vanzelf” , legt Jos uit waarom het lastig was om rustig aan te doen. “Maar uiteindelijk heeft hij het nog rustig aan gedaan.” “Het team verdient dit. Ze hebben keihard gewerkt om dit resultaat te bewerkstelligen” , was Jos vol lof over het team van Red Bull Racing.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









