In de Formule 1 verdedigt Max Verstappen een puntenvoorsprong op teamgenoot Sergio Perez van 125 punten. Het woord dominantie is op de prestaties van Nederlander van toepassing. In de MotoGP heeft Francesco Bagnaia een eveneens niet geringe voorsprong van 61 punten op Jorge Martin. Voormalig MotoGP-kampioen Fabio Quartararo, die zelf een teleurstellend seizoen afwerkt op de nukkige Yamaha-fabrieksmachine, ziet overeenkomsten tussen Verstappen en regerend MotoGP-kampioen Bagnaia.
"Ik denk dat hij veel weg heeft van Max Verstappen. Het is waar dat hij net zoals vorig jaar over de beste motorfiets beschikt, maar ook daarop is het niet vanzelfsprekend om de beste resultaten te behalen", aldus Quartararo na de door Bagnaia gewonnen race op de Red Bull-ring afgelopen zondag.
"Het gaat om de combinatie en die lijkt heel goed te zijn op dit moment. Hij heeft het vertrouwen op en met zijn machine. En als je dan alleen maar wint, wint en wint dan voel je je onoverwinnelijk. Hij heeft dat op dit moment. Hij kan lezen en schrijven met zijn motor, dus ik denk niet dat er momenteel iemand sneller zou kunnen zijn."
Ook interessant:
Verstappen gaat het onmogelijke doen in Zandvoort
De nieuwste RN365 F1-podcast is er weer. Coronel, Dimmers en host Mosterdijk blikken uitgebreid vooruit op de GP van Nederland, de tweede seizoenshelft en meer. Gaat Max Verstappen het onmogelijke doen? Beluister de podcast hieronder.Max Verstappen zag zijn imposante zegereeks doorbroken worden vorige week, maar slaat hij direct terug tijdens de GP van Japan? De Nederlander is wederom de grote favoriet! Zet dit weekend € 10 in en ontvang maar liefst € 50 aan free bets bij Unibet !
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+.
Claim nu jouw free bets