Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Tom Coronel

Lach en traan dichtbij elkaar voor Coronel op Nürburgring

Tom Coronel had het er maar druk mee, afgelopen weekend tijdens de 24 uur van de Nürburgring. Hij kwam voor twee teams uit, waarbij de einduitslagen niet verder uiteen konden liggen.

2025 24h Nurburgring Tom Coronel sunset
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Tom Coronel

Het verhaal van de inschrijving met onder andere Rudy van Buren als teamgenoot mag bekend zijn. Nadat een neutralisatie over het hoofd werd gezien, werd het team hard getroffen door een enorme tijdstraf. Doorrijden had geen zin, aangezien een podiumplek het enige doel was. 

"In de eerste plaats dank aan het team, ze hebben ons een geweldige auto gegeven die perfect was voorbereid. Verder dank aan mijn teamgenoten, die allemaal heel goed gereden hebben. Het missen van gele vlaggen is iets wat ook andere rijders overkomt. Het is op de Nordschleife allemaal zo intensief, er gebeurt zoveel, dat het kan gebeuren dat je focus ergens anders ligt", legt hij uit. "Het is zeker niet opzettelijk gebeurd, het is niets om stoer over te doen, het is gewoon gebeurd en dat is jammer, maar we moeten er ook weer niet te lang bij stil blijven staan. Op naar de volgende race!"

Toch viel er wel degelijk ook genoeg te lachen voor Coronel, zelfs aan de finish van de race. Hij was als stand in gevraagd voor een Porsche-formatie in een andere klasse en die klasse wist hij te winnen! Sterker nog, hij mocht de 992 over de eindstreep sturen.

Het weekend dus met meerdere gezichten en een weekend waar Coronel volop van heeft genoten. Onderstaande videoreportage maakt meer dan duidelijk waarom, want wát een mooie plaatjes!

Tekst gaat verder onder video.

Praat mee!

x
Terugblik Verstappen pakte record voor de eeuwigheid in Oostenrijk