Lauda's toestand was dusdanig verslechterd dat de Mercedes-adviseur een longtransplantatie nodig had. Volgens de behandelend arts was de voormalig Formule 1-coureur 'binnen enkele dagen overleden' als zijn long niet was vervangen.
Dat Lauda in 2018 niet meer op de paddock zou verschijnen, werd in een eerder stadium al duidelijk. De Oostenrijker werd voor het laatst gezien tijdens de Grand Prix van Groot-Brittannië op het circuit van Silverstone, voor hij ziek werd. Sinds Lauda's afwezigheid heeft het team van Mercedes de rollen op het circuit overigens om weten te draaien: Lewis Hamilton stormt op zijn vijfde wereldtitel af, het team lijkt haar constructeurskampioenschap wederom te prolongeren.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









