Charles Leclerc kreeg tijdens de Grand Prix van Nederland de handen op elkaar voor een inhaalactie op George Russell, maar moet toch vrezen dat hij nog bestraft gaat worden. De Monegask plaatste zijn Ferrari knap aan de buitenkant van Russell in de Hans Ernst-chicane, waarna beide mannen elkaar raakten en Leclerc er vandoor ging. Het moment zorgde voor schade bij Russell.
De stewards besluiten om het incident na de race te onderzoeken. Zij krijgen het druk, want ook Lewis Hamilton moet zich melden voor een overtreding voorafgaand aan de race. Hij hield zich niet aan de gele vlag op het rechte stuk. Ook loopt er nog een onderzoek naar Max Verstappen, Lando Norris, Nico Hulkenberg en Carlos Sainz voor het overschrijden van de maximale deltatijd.
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel








Praat mee!