Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Charles Leclerc

Leclerc mist eerste dag GP Imola

Charles Leclerc mist de mediadag in Imola. Ferrari laat weten dat de Monegask zich niet goed voelt. Het is echter wel de verwachting dat hij op de vrijdag in de auto zal zitten.

Leclerc Miami
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

We zien Charles Leclerc op deze donderdag niet op het Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari in Imola verschijnen. De Monegask voelt zich niet goed en laat de mediadag zodoende aan zich voorbij gaan. 

Ferrari deelt daarbij het volgende statement. "Charles voelt zich niet goed en komt vandaag niet naar het circuit. Hij zal rusten en zich concentreren op zijn herstel. We verwachten dat hij morgen (vrijdag) in de auto zal zitten."

Zet met een druk op de knop de F1-kalender van 2026 in jouw agenda en mis geen seconde van het aankomende F1-seizoen!

Zet de F1-kalender in jouw agenda

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2025 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

x
Horror-Max Verstappen lacht om horroropmerking Brown: "Hij kan me Chucky noemen!"