Lewis Hamilton sloot de vrije trainingen als tweede af. De WK-leider maakt nog wel een spectaculaire schuiver, maar kon zonder schade zijn weg vervolgen. " Dit was een goede dag voor ons. De start was moeizaam, zeker in de tweede training. Ik maakte een behoorlijk spin mee en daardoor moesten we het programma omgooien."
" Mijn ronden op de ultrasoft banden behoorden tot mijn beste ronden ooit. Ik heb volgens mij nog nooit zo constant gereden als in die stint van 26 ronden. We hebben veel informatie over de banden vergaard." Hamilton heeft zondag aan een vijfde plaats voldoende om zijn vierde wereldtitel te behalen.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









