Nog tijdens de kwalificatie deed Hamilton zijn verhaal bij Ziggo Sport. De kersvers wereldkampioen was schuldbewust en wilde niets anders dan zichzelf de schuld geven voor de crash. "Het is een samenloop van omstandigheden, maar ik neem de schuld volledig op me. Ik had beter moeten weten" , aldus Hamilton. "Ik heb geen idee wat er precies gebeurde. Ik heb het nog niet terug gezien of met iemand gesproken, dus dat zullen we op een later moment bekijken."
Morgen start Hamilton dus ergens achteraan. Door de verschillende gridstraffen zal dat ergens rond plek vijftien zijn. Daarmee staat hij voor een vrijwel onmogelijke opgave om de wedstrijd nog te winnen. "Winnen is heel lastig als je achteraan start op dit circuit, maar ik ga er alles aan doen" , besluit een teleurgestelde Hamilton.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









