Max Verstappen was de snelste man in de kwalificatie in Qatar, maar heel erg lang kon hij niet genieten van zijn poleposition. De Nederlander kreeg namelijk een opmerkelijke straf voor het in de weg rijden van George Russell. Verstappen werd één plek naar achteren gezet en zal zodoende vanaf P2 moeten starten. Heeft hij desondanks de pace om te vechten voor de zege?
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de race, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de race in Qatar. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Denk jij dat Verstappen, Russell of Antonelli in de top 3 rijdt in Canada? Pak bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.












Praat mee!