De Grand Prix van Hongarije verliep dramatisch voor Max Verstappen en Red Bull. De Nederlander werd vroeg naar binnen gehaald en verloor zodoende veel tijd. Meer dan de negende plaats zat er uiteindelijk niet in. Helmut Marko wil er maar weinig over kwijt na afloop.
"Het was een spannende race, vooral of je één of twee pitstops moest maken", vertelt Marko tegenover Sky DE. "Maar we hebben allemaal gezien dat de winnaar een pitstop maakte, de meeste coureurs in de top tien beter gezegd. Onze snelheid was er gewoon niet, al denk ik dat het iets beter zou zijn geweest met één pitstop. Maar we moeten eigenlijk blij zijn dat we niet zijn ingehaald."
Marko weet dan ook wat er beter moet. "Meer consistentie en we brengen nog kleine updates. Hopelijk keren we dan terug naar onze vorm en nemen we onze plaats achter McLaren weer in."
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!