Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Marko kondigt Red Bull-upgrades aan voor Verstappen

Max Verstappen kwam in Australië duidelijk tekort ten opzichte van McLaren. Helmut Marko kondigt aan dat Red Bull snel met upgrades komt.

Verstappen Australian GP
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Tijdens de Grand Prix van Australië werd duidelijk dat Max Verstappen op dit moment het tempo van McLaren niet kan volgen. Natuurlijk daagde de Nederlander Lando Norris in de slotfase uit voor de zege, maar overall was McLaren vele malen sneller. Verstappen werd snel op achterstand gezet in het middenstuk van de race.

Het roept vragen op of Red Bull het gat met McLaren kan gaan dichten. Helmut Marko kondigt in ieder geval aan dat Red Bull snel met upgrades komt voor Verstappen. Hij doet dat in een antwoord op de vraag of Red Bull aerodynamisch of mechanisch tekort komt.

"Allebei", stelt Marko tegenover Sky DE. "Maar dat is niet zo snel op te lossen. Dus we hopen dat we rond de derde tot vijfde race een belangrijke stap voorwaarts zullen zetten."

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking NASCAR-legende Greg Biffle (55) omgekomen bij vliegtuigongeluk