Over de vorm van Yuki Tsunoda valt niet te twisten. De Japanner laat een goede indruk achter en scoorde tijdens de sprintrace in China zijn eerste punten. Stiekem had Tsunoda ook in de Grand Prix van Australië en China punten moeten scoren, ware het niet dat Racing Bulls tweemaal de mist in ging met de strategie. Toch is Helmut Marko zeer lovend over de prestaties van Tsunoda.
"Yuki was net zoals in Australië: hij reed een perfecte sprintrace, maakte geen fouten en hield Kimi Antonelli achter zich", vertelt Marko tegenover Motorsport.com. "Yuki is nu een andere Yuki dan in de afgelopen jaren. Hij heeft zijn management veranderd, hij is van aanpak veranderd en hij is nu volwassener. Het heeft een tijdje geduurd met hem, maar het lijkt nu allemaal te werken."
Tsunoda wordt ook in verband gebracht met het Red Bull-stoeltje van Liam Lawson, maar Marko wil daar nog niet op vooruitlopen. "Nee, nee. Hij moet zich gewoon focussen op het rijden en dan gaat het goed."
Claim nu een van de 15.000 McLaren F1-team caps! OKX heeft speciaal voor de Nederlandse fans een toffe actie opgezet! Meld je nu aan bij OKX en claim jouw cap. Maak bovendien kans op een VIP Experience voor de race op Zandvoort!
Claim jouw cap!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!