Voor de derde keer op rij heeft Yuki Tsunoda zijn teamgenoot Daniel Ricciardo in de kwalificatie verslagen. Waar het verschil in Bahrein ruim een tiende was, werd dat in Saoedi-Arabië al een halve seconde. En nu lag Ricciardo er al in het eerste deel van de kwalificatie uit, terwijl de Japanner voor de tweede keer op rij doorstootte tot Q3.
Red Bull-adviseur Helmut Marko spreekt vol lof over Tsunoda bij ServusTV. "Hij eindigde weer in de top tien, dat is een ongelofelijke prestatie. Hij was daar de hele tijd te vinden, zonder fouten te maken", zo begint Marko.
Met P8 in Australië heeft hij reële kansen om in de punten te eindigen. Dat zou voor het eerst zijn dit seizoen. "Ik hoop dat het nu ook punten oplevert, want de snelheid is daar. Dat was al het geval in de eerste twee races van het seizoen", aldus de Oostenrijker.
Dan komt hij nog even terug op de kwalificatie. "Het was echt geweldig van Yuki, omdat de voorste vijf teams zo sterk zijn. Dat je er dan nog bij kunt komen in de top tien, dat is een ongelofelijke prestatie van hem", zo sluit Marko af.
Voorspel en win
Wie wint de Grand Prix van Australië 2024?
Speel mee en maak kans op een prachtige drivers cap van Max Verstappen!
Speel meeMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!