Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Helmut Marko

Marko reageert geïrriteerd op hardnekkige Mercedes-geruchten Verstappen

Max Verstappen zou zijn jawoord aan Mercedes-teambaas Toto Wolff hebben gegeven. Dat werd dinsdagavond gemeld vanuit Italië. Helmut Marko laat zich daar nu over uit.

Verstappen Marko Imola
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Een toekomstige samenwerking tussen Max Verstappen en Mercedes blijft de gemoederen bezighouden in de Formule 1. Zeker toen Sky Sports Italië dinsdagavond stelde dat Verstappen Red Bull zou willen verlaten en zijn jawoord aan Toto Wolff zou hebben gegeven. Alleen een goedkeuring van de leiding van Mercedes-Benz zou een transfer nog in de weg staan. Red Bull-adviseur Helmut Marko reageert nu op dat gerucht.

"Hij heeft niet getekend en dat kan ook niet", zo stelt Marko bij Kleine Zeitung. "Ondertussen is het gewoon irritant. Dezelfde vragen komen steeds weer terug en we blijven dezelfde antwoorden geven, omdat er niets is veranderd in de uitgangssituatie."

En hoe staat het er dan voor met de situatie rond Yuki Tsunoda? "Het plan is dat hij het seizoen afmaakt. Daar is niets aan veranderd. We hebben ook geen alternatief. Er zijn gesprekken met hem geweest, ook met het engineeringteam. Hij was volledig uit zijn doen in Spielberg. We willen hem stabiliseren en de auto niet meer zo hard richting Max afstellen. Dat zou hem kunnen helpen."

Ook interessant:

Verstappen in onmogelijke spagaat door Red Bull-crisis

De F1 GP van Oostenrijk was het slechtste GP-weekend voor Red Bull sinds jaren. Het team pakte precies 0 punten. Wat betekent dit voor het kampioenschap, en wat voor de toekomst? Ruud Dimmers, Joris Mosterdijk en Mike Hezemans bespreken het.

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
usa GP Miami 3 mei 2026
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
Volledige kalender
x
Verstappen Brundle vreest gesloten deuren voor Verstappen: "Die teams willen dat niet doen"