Voorafgaand aan de seizoenstart in Australië hangen er veel vraagtekens rond Red Bull. Max Verstappen liet weten dat hij niet verwacht dat Red Bull direct om de zege zal strijden, omdat McLaren er veel beter voor zou staan. Het maakt dat er in Spaanse media zeer wilde geruchten op gang kwamen over Verstappen, die nu echt een Aston Martin-overstap zou overwegen. Red Bull-adviseur Helmut Marko maakt zich geen zorgen.
"We moeten Max voorzien van een auto waarmee hij het wereldkampioenschap kan winnen", stelt Marko tegenover F1 Insider. "Als dat het geval is, maak ik me geen zorgen over een mogelijke transfer. Na de tests in Bahrein ben ik vol goede moed. De test was positief, de auto reageert op veranderingen in de afstelling. We zitten nog steeds achter McLaren, maar niet zo veel. Misschien maximaal twee tienden."
Bij oe24 legt de Oostenrijker uit dat hij de geruchten overigens wel snapt. "Elke topteambaas die mee wil doen om de wereldtitel moet geïnteresseerd zijn in Max. Maar nu willen we onze vijfde titel winnen."
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel










Praat mee!