Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Marko: "Red Bull voor het eerst een fabrieksteam"

Voor Red Bull-adviseur Helmut Marko kan 2019 niet snel genoeg beginnen. Alle koppen bij het team staan dezelfde kant op en iedereen vertrouwt op succes met Honda.

In 2019 staat Red Bull voor het eerste aan het vertrek met een Honda-motor onder de kap. Het besluit om met een nieuwe motorpartner in zijn te gaan werd halverwege 2018 genomen, maar de samenwerking staat formeel nu pas op het punt van beginnen.

"De samenwerking met Honda begint nu pas echt en het ziet er allemaal erg positief uit. Het was de juiste beslissing om met Honda in zee te gaan. We zijn nu voor het eerst in het bestaan van het team een fabrieksteam en daardoor is iedereen extra gemotiveerd", aldus Red Bull-kopstuk Helmut Marko in gesprek met Motorsport.com .

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
Volledige kalender
x
Breaking Verstappen mist aftrap 24 uur van de Nürburgring uit veiligheidsoverwegingen