En die eerste conclusie van Helmut Marko is een positieve, zeker na de moeizaam verlopen Grand Prix van Australië. Red Bull nam enkele updates mee naar Suzuka. Die moeten het remprobleem van twee weken geleden verholpen hebben en dat lijkt ook daadwerkelijk het geval te zijn, zo verklapt de Oostenrijker tegenover ORF.
"We hebben daarvoor een update meegenomen die sowieso al in pijplijn zat" - die was volgens technisch kopstuk Paul Monaghan al gepland voordat er 'überhaupt ook maar één meter met de RB20 was gereden'.
"Het betreft een uitgebreid pakket en dat pakket deed in de eerste run precies wat we ervan hadden verwacht. We zijn goed bezig met die technische veranderingen die we hebben doorgevoerd", zo klinkt het veelbelovend, al volgt daar toch een 'maar' op als hij het thema 'Ferrari' aanstipt.
"Die run van Charles Leclerc was wel een beetje vervelend. Of eigenlijk niet vervelend, maar hij was wel écht snel. We moeten wat dat aangaat nog even zien hoeveel brandstof hij voor die run aan boord had."
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!