Van 2010 tot en met 2012 was Jenson Button bij McLaren de teamgenoot van Lewis Hamilton. Op de Engelse radiozender talkSPORT vertelt Button de indruk die zijn Britse landgenoot in die periode op hem heeft achtergelaten: "Hij is goed, echt heel goed. Dat heb ik zelf aan den lijve mee kunnen maken. Zijn natuurlijke talent is van een exceptioneel hoog niveau."
Toch denkt de inmiddels ex-Formule 1-coureur dat Hamilton niet het grootste talent is dat de sport ooit heeft gekend. Die titel gaat als het aan Button ligt namelijk naar Max Verstappen: "Ik denk dat Max de snelste coureur is die ooit in een Formule 1-auto heeft mogen rijden, al maakte hij de voorgaande jaren wel nog wat fouten."
"Dat kan je echter wel verwachten van een jonge coureur, maar tegenwoordig doet hij het werkelijk fantastisch. Hij is ongelooflijk snel en in mijn optiek is hij een heel speciale jongeman", aldus de Brit, die in 2009 wereldkampioen werd in dienst van Brawn GP.
Luister hieronder naar de nieuwste F1-podcast van RacingNews365, met Tom Coronel, Joe van Burik en Rudy van Buren.
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op