"Ik was niet langzamer, ik was mijn snelheid aan het managen. Ik zat immers vast achter Kimi Raikkonen en kon nu eenmaal niet over hem heen rijden" , zo laat Verstappen in gesprek met ESPN weten. Max Verstappen snapt echter het standpunt van Ricciardo wel en begrijpt waarom het voor de Australiër leek alsof hij sneller was:
"Als je achter een groepje rijdt en diegene die voor je rijdt zit vast achter diens voorganger, dan kan ik me voorstellen dat het lijkt alsof je sneller bent. Waarschijnlijk had ik in zijn situatie precies hetzelfde gedacht en gevraagd aan het team." "Ik reed echter gewoon mijn eigen tempo, passend bij het managen van de banden. Aan het eind van de stints heb ik laten zien dat ik wel degelijk heel er snel was."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









