Max Verstappen valt uit bij Grand Prix Hongarije
Verstappen valt stil met technisch probleem
Vanaf de zevende positie begon Max Verstappen aan de Grand Prix van Hongarije. De Nederlander monteerde de ultrasoft band onder zijn Red Bull, daar waar Vettel en Sainz voor hem kozen voor de soft band.
Bij de start pakte Max direct Gasly en Sainz en klom zo op naar de vijfde positie achter Raikkonen. Daarmee maximaliseerde Verstappen zijn kansen op een goed resultaat. In de openingsfase was de top vier net te snel waardoor Verstappen in een niemandsland terecht kwam.
Lang duurde de race van Max niet want in ronde zes riep de Nederlander: 'NO POWER! NO POWER!', waarna hij zijn bolide in het gras moest parkeren.
Download de Formule 1-kalender 2019
Zet de F1-kalender van 2019 met een klik in de agenda van je smartphone of pc en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
Download de kalender! Download de kalender!
Reacties
Er ging iets mis bij het ophalen van de reacties... Kom op een later moment terug om de reacties te lezen.
Je bericht kon niet worden geplaatst. Probeer het nogmaals of log opnieuw in