De Grand Prix van Canada verliep al knotsgek, maar mogelijk gaat de uitslag na afloop nog op de schop. Meerdere coureurs moeten zich bij de stewards melden, waaronder nummer drie George Russell en nummer vijf Oscar Piastri. De beide mannen raakten elkaar in de laatste chicane tijdens de slotfase en worden voor dat moment onderzocht. Mogelijk raakt Russell dus zijn podiumplaats nog kwijt aan teamgenoot Lewis Hamilton.
Ook het rampweekend van Sergio Perez is nog niet voorbij. De Red Bull-coureur werd in de kwalificatie al in Q1 uitgeschakeld, reed een onzichtbare race en crashte tot overmaat van ramp ook nog eens. Perez raakte op een natte lijn de controle over zijn RB20 kwijt, ging de muur in en had een kapotte achtervleugel. Wel reed Perez nog terug naar de pitstraat en mogelijk gebeurde dat in strijd met de regels. Zijn auto zou onveilig zijn geweest en dan mag je niet op het circuit terugkeren.
De laatste in het rijtje is Yuki Tsunoda. De Japanner zou voor de race te laat zijn gekomen bij het volkslied en moet daarover uitleg geven bij de wedstrijdleiding. Wordt ongetwijfeld vervolgd.
Abonneer je op ons YouTube-kanaal en doe automatisch mee – verder hoef je niets te doen!
Win een Verstappen cap!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!