Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

'Meezwangerende' Verstappen licht naamkeuze voor dochtertje Lily toe

Max Verstappen rijdt in Miami zijn eerste raceweekend als vader. De Nederlander grapt en grolt over de nog drukkere dierentuin thuis in Monaco.

Verstappen Piquet baby 1
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Instagram Max Verstappen/Kelly Piquet

Max Verstappen had in Penelope al een bonuskind, maar de Nederlander is nu ook voor het eerst echt vader geworden. Samen met zijn vriendin Kelly Piquet verwelkomde hij dochtertje Lily. Hoe voelt dat voor Verstappen om vader te zijn? "Ik moet zeggen dat het tot nu toe fijn is. Ze slaapt ook wel redelijk goed, dus dat helpt natuurlijk. Om je eigen kindje zo te zien, is heel bijzonder", zo begint Verstappen aan zijn verhaal bij Viaplay.

"Ik heb ook de kinderen van mijn zusje gezien en als je die dan vasthoudt, is dat al heel bijzonder. Als je dan ook je volledig eigen kind vast hebt, is het natuurlijk nog een stapje verder." Als de verslaggever stelt dat het onwerkelijk is voor de viervoudig wereldkampioen, komt hij toch met een opmerkelijke vergelijking. "In het begin vond ik het net een kip in de verpakking in de supermarkt, voor wat betreft het huidje", waarna hij in lachen uitbarst. En, volgde Verstappen de bevalling stap voor stap? "Nee, nee, ik stond aan de achterkant", zo gaat de Nederlander verder.

Dan gaat hij verder over hoe de naam is ontstaan. "Het duurde best wel lang. De eerste paar maanden hadden we ook echt zoiets van: hoe gaan we ons kindje eigenlijk noemen? Ja, geen idee. En op een gegeven moment... Ik weet niet. Het klonk gewoon fijn. Lily is kort, ook met de achternaam. Geen naam er tussenin, gewoon Lily."

Vervolgens wordt de vraag gesteld hoeveel paspoorten de kleine krijgt. "Ik denk gewoon Nederlands en Braziliaans. Laten we het gewoon maar lekker makkelijk houden. En het gaat allemaal goed met dochter, moeder en vader. Het is nu echt een dierentuin thuis! De katten en de hond vinden het allemaal wel interessant. De kat probeert de hele tijd in de kinderwagen te springen! Dus die moet je een beetje op afstand houden."

En heeft Verstappen al de luiers verschoond? "Bij Lily op dit moment nog niet. Kelly had het allemaal onder controle, dat ging allemaal goed." Als er vervolgens een beschuitje wordt gegeten, kan Verstappen het opnieuw niet laten om te grappen. "Ik heb natuurlijk ook een beetje meegezwangerd, dus ik zit natuurlijk ook op de limiet met mijn gewicht." Er wordt toch een hapje genomen door Verstappen, die tot de volgende eindconclusie komt: "Nu moeten we gewoon wat later remmen in bocht 1!"

Praat mee!

x
Colapinto Veelbesproken Colapinto test Alpine op Zandvoort