Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Mercedes: "We zien onszelf nog steeds niet als favorieten"

Ondanks een dominante vertoning in de Grand Prix van Australië gaat Mercedes naar eigen zeggen niet richting de tweede Formule 1-race als het sterkste team. Toto Wolff blikt met enige terughoudendheid vooruit.

Valtteri Bottas kwam als verrassende winnaar over de eindstreep in Melbourne, Lewis Hamilton finishte op de tweede plek. Wolff blikt terug: "Het was fantastisch om de maximale 44 punten te pakken, we hadden ons geen betere seizoensstart kunnen wensen. Maar Ferrari zal alles geven in Bahrein en Red Bull bemoeit zich ook met de strijd vooraan."

Volgens de Oostenrijker gaat Mercedes met dezelfde houding de tweede Grand Prix van 2019 in als de eerste: "Na de tests in Barcelona zagen we onszelf als underdogs. Ondanks het resultaat in Melbourne is die mindset niet veranderd - één race bepaalt de pikorde voor het hele seizoen niet. We moeten hard blijven werken."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
aus GP Australië 8 mrt 2026
chn GP China 15 mrt 2026
jpn GP Japan 29 mrt 2026
bhr GP Bahrein 12 apr 2026
sau GP Saoedi-Arabië 19 apr 2026
usa GP Miami 3 mei 2026
Volledige kalender
x
Breaking FIA past F1-reglement aan na motorcontroverse rond Mercedes