Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
24 uur Le Mans

Nederlandse podiumkandidaat verliest wiel en valt uit in 24 uur van Le Mans

Job van Uitert is met nog een kleine vier uur te gaan uitgevallen tijdens de 24 uur van Le Mans. De Nederlander zat achter het stuur van de #28 IDEC Sport en verloor een wiel.

Job van Uitert lag lange tijd met de #28 IDEC Sport op podiumkoers in de LMP2-klasse tijdens de iconische 24 uur van Le Mans, maar door die droom kan een streep. Met de Nederlander achter het stuur belandde hij in de grindbak en viel hij uit. Daarbij verloor hij ook nog eens een wiel.

De auto had lang de tijd nodig om tot stilstand te komen, maar gelukkig was de grindbak op de plek waar Van Uitert van de baan ging, groot genoeg om de auto te laten afremmen. De Nederlander meldde over de radio dat hij al voelde dat er iets niet goed zat na een pitstop. Hij lag op het moment van de uitvalbeurt op P3 en ziet een mooie klassering dus aan zijn neus voorbij gaan.

In dit artikel

Praat mee!

x
LIVE De Formule 1 Grand Prix van Canada 2025