Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

'Nog genoeg hotelkamers in Zandvoort vrij tijdens GP Nederland'

Wie nog naarstig op zoek is naar een slaapgelegenheid op en rond Zandvoort tijdens de Grand Prix van Nederland, heeft geluk. Er zouden nog heel veel hotelkamers vrij zijn, in tegenstelling tot wat eerder werd beweerd.

Toen bekend werd dat de Formule 1 terug zou keren naar Nederland werd er al gauw beweerd dat alle hotels volgeboekt waren, al dan niet tegen sterk opgedreven prijzen. Niks is echter minder waar, zo blijkt uit onderzoek van Zandvoort Marketing. Er zouden nog voldoende hotelkamers in de regio te boeken zijn en de directeur van Zandvoort Marketing, Lana Lemmens, legt in gesprek met BNR Nieuwsradio uit hoe dat kan: "Er is een vertekend beeld ontstaan. In de media werden bepaalde prijzen voor kamers genoemd, waarna de ondernemers hebben gedacht dat ze dat daadwerkelijk konden vragen." Naar nu blijkt kregen de hoteliers de kamers voor die prijzen niet vol en ziet met de vergissing nu in: "Je ziet nu dat die prijzen weer dalen, waardoor dit de tijd is om toe te slaan. Mogelijk komen er ook nog kamers vrij die eerder niet zichtbaar waren, puur omdat met nog niet wist wat men met de nieuwe situatie aan moest."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen test Mercedes in Portugal