Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Nog volop werk aan de winkel voor Verstappen en Red Bull

Max Verstappen en Red Bull wonnen de Grand Prix van Spanje en deden hele goede zaken in de strijd om de wereldtitels. Het ging echter niet vanzelf, want het team en haar stercoureur werden geplaagd door problemen tijdens de kwalificatie en de race.

In de nieuwste RacingNews365-podcast worden de problemen van Red Bull uitgebreid besproken door Ruud Dimmers, Tom Coronel en host Joris Mosterdijk. Er is verder natuurlijk nog genoeg andere materie om onder de loep te nemen. Wat te denken van de problemen van Charles Leclerc, de slechte race van Carlos Sainz en de comeback van Lewis Hamilton? Uiteraard wordt er ook alvast vooruitgeblikt op de volgende race in Monaco. Dat en nog veel meer passeert de revue in de RacingNews365 Formule 1-podcast, die hieronder te beluisteren is.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
Volledige kalender
x
Breaking Verstappen mist aftrap 24 uur van de Nürburgring uit veiligheidsoverwegingen