Vrijdagavond wordt het FIA Gala gehouden in Rwanda. Max Verstappen, Lando Norris en Charles Leclerc vormden de top drie in de eindstand van de Formule 1 en zijn zodoende aanwezig. Norris laat op de 'rode loper' weten dat hij blij is om in Rwanda te zijn, vooral omdat McLaren de constructeurstitel naar zich toetrok en een trofee in ontvangst mag nemen.
"Ik ga graag naar nieuwe plaatsen, dus ik ben blij om hier te zijn", lacht Norris. "We gaan vanavond feesten als team en ik ben lang niet bij een prijsuitreiking geweest. Ik ben daarom ook nóg blijer om hier te zijn, omdat we iets te vieren hebben."
Wel verwijst Norris een vraag over Verstappen naar het rijk der fabelen. Want heeft de Brit een bitterzoet gevoel nu hij de rijderstitel aan Verstappen moest laten? "Nee, want ik stond nooit dicht genoeg bij Max. Als iemand dacht dat ik zou winnen, is dat een beetje vergezocht. Tegelijkertijd hebben we het zo lang mogelijk geprobeerd."
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel








Praat mee!