Na de Grand Prix van Monaco werd Sergio Perez in Canada opnieuw uitgeschakeld in Q1. De Red Bull-coureur worstelde de gehele sessie en werd op het nippertje naar P16 verwezen door Alexander Albon. Perez sloeg uit frustratie op zijn stuur en uitte het ook op de radio.
De snelste man van Q1 was Max Verstappen, die een seconde sneller was dan Perez. De 34-jarige Mexicaan verlengde onlangs zijn Red Bull-contract tot en met 2026.
Bekijk hieronder de beelden van de uitschakeling van Perez!
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!
Tesla
Man man man wat een ..........
Broodkogel
Bravo RedBull om Perez zijn contract te verlengen👍🏻👍🏻. Stabiliteit en continuïteit. Dat laatste klopt helaas gezien Perez zijn laatste kwalificaties. Hulde Tsunoda en Ricciardo
Dit bericht is aangepast op:
Pascal Simons
Niet te hard roepen Max gaat ook niet geweldig.
Shadow771
Red Bull onwaardig dit....
S800S2000nsx
On be grij pe lijk, deze mag horner in zijn zakken steken....
wal60
Het gaat weer om geld en niet om prestatie Schandalig
Jan M
Snap niet waarom iedereen zich zo druk maakt over Perez. Eigenlijk geeft dit soort uitslagen aan hoe goed Verstappen eigenlijk is. Als je naaste teamgenoot je grootste concurrent is kan je niets beters overkomen dan dat je die op een seconde rijdt. Lekker niet druk over maken dus.