Christian Mansell en zijn Formule 2-team Rodin Motorsport laten gelijktijdig weten weten dat de coureur zich terugtrekt uit de autosport 'om persoonlijke redenen'. Wat die redenen zijn, is onbekend. De Australiër - geen familie van Nigel Mansell dus - maakt op zijn Instagram melding van het feit dat hij lijdt aan diabetes type 1, maar of het daar mee te maken heeft, is speculeren.
Mansell geeft aan dat hij zich 'een tijdje' terugtrekt, waarmee hij een terugkeer niet lijkt uit te sluiten. Hij geeft aan zijn volgers op de hoogte te houden van zijn plannen.
De aankondiging komt slechts twee weken voor aanvang van het Formule 2-seizoen. Rodin laat weten binnenkort meer duidelijkheid te verschaffen over de aangepaste line-up van het team. Namens Nederland komt Richard Verschoor dit seizoen weer uit in de F2, rijdend voor MP Motorsport.
Claim nu een van de 15.000 McLaren F1-team caps! OKX heeft speciaal voor de Nederlandse fans een toffe actie opgezet! Meld je nu aan bij OKX en claim jouw cap. Maak bovendien kans op een VIP Experience voor de race op Zandvoort!
Claim jouw cap!Meest gelezen
Praat mee!