Op de zaterdag van de Grand Prix van Groot-Brittannië kende Sergio Perez opnieuw een grote tegenslag. De Mexicaan wist voor de vijfde race op rij Q3 van de kwalificatie niet te halen, terwijl teamgenoot Max Verstappen weer eens op poleposition stond. "Je moet minimaal Q3 halen", liet Verstappen na de kwalificatie ook weten. Hoewel Perez enigszins terug naar voren kon rijden op zondag, was zijn zesde plaats op Silverstone niet waar hij in de Red Bull-bolide hoort te staan. Het was dan ook geen verrassing dat hij uit vele hoeken kritiek kreeg en de geruchten over zijn toekomst volop rondzingen in de paddock. Wat doet dat met Perez? "Het zal me een worst wezen om eerlijk te zijn", zo trapt hij af tegenover de media, waaronder RacingNews365. "Ik zit al dertien jaar in de Formule 1. Ik heb alles al gezien, dus ik maak me hier echt geen zorgen over. Ik focus me nu op het op de rails krijgen van mijn seizoen en daarnaast moet ik er van genieten."
Horner en Marko
Ondanks kritische uitspraken van Red Bull-adviseur Helmut Marko laat Perez weten dat de top van de Oostenrijkse renstal voor de volle 100% achter hem staat. De teamgenoot van Verstappen komt kalm over als hem gevraagd wordt naar de situatie binnen het team. "Ik krijg de volledige support van Christian (Horner, teambaas, red.) en Helmut." "Het hele team staat volledig achter me en ze weten wat ik kan. Ze kennen mijn potentieel en staan achter me", aldus Checo.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









