Ondanks een uitvalbeurt tijdens de openingsrace beleeft Sergio Perez een prima start van het Formule 1-seizoen. De Red Bull-coureur stond afgelopen race in Australië nog op het podium, terwijl teamgenoot Max Verstappen uitviel. "Het waren gemengde gevoelens voor het team in Australië", aldus Perez. "Maar voor mij was het weer een consistent weekend na mijn pole en vierde plaats in Jeddah. Ik ben tevreden over mijn prestaties tot nu toe. Het podium behalen voor de eerste keer dit seizoen in Melbourne was een stap in de goede richting en daar zal ik niet stoppen. Ik moet en wil er elk weekend zijn, voor zowel het team als voor mijzelf."
Perez: 'We kunnen leren van de vorige keer in Imola'
Na een sterke kwalificatie tijdens de GP van Emilia-Romagna in 2021 viel de race van Perez in het water na meerdere spins. Uiteindelijk kwam hij als elfde over de finish. Dit jaar moet het beter gaan: "We gaan terug naar een sprintrace-format. Ik wil het hoogst haalbare aantal punten halen, wat allemaal begint bij een goede kwalificatie op vrijdag." "Ik hoop het in Italië weer voor elkaar te krijgen. Het lijkt er op dat het gaat regenen, dus dat gaat een belangrijke rol spelen. Ik wil leren van de performance die ik had in het natte Imola vorig jaar en ik hoop dat ik kan verbeteren."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









