Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Perez stapt voor het eerst in de Red Bull-bolide

Sergio Perez heeft voor het eerst plaatsgenomen in de Red Bull-bolide. In het hoofdkwartier van het team van Max Verstappen in Milton Keynes is het team druk doende een stoeltje voor de Mexicaan te schuimen.

Sergio Perez krijgt vandaag de volledige 'factory tour' van Red Bull en die rondleiding heeft hem bij een belangrijk moment in zijn Red Bull-avontuur gebracht. Hij heeft voor het eerst de Red Bull-overall aangetrokken en heeft daarmee voor het eerst plaatsgenomen in de cockpit van de Red Bull-bolide. De grote oranje 'zak' achter zijn rug doet vermoeden dat men daadwerkelijk al bezig is met de zogenaamde 'seat fitting'. Men schuimt een stoeltje helemaal naar de wensen en het lichaam van de Mexicaan, zodat hij in maart comfortabel in de RB16B kan stappen. Bekijk enkele beelden van Perez die wordt rondgeleid in de fabriek en van zijn eerste momenten in de Red Bull-cockpit hieronder.

1351484575915106304

👀 pic.twitter.com/CeDBOnq6iS — Red Bull Racing (@redbullracing) January 19, 2021

1351499851465416706

🤔 pic.twitter.com/iBNNS44hml — Red Bull Racing (@redbullracing) January 19, 2021

1351514882127114242

🤫 pic.twitter.com/o63E36rifZ — Red Bull Racing (@redbullracing) January 19, 2021

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen Racing kondigt samenwerking aan met Mercedes