Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Red Bull Racing

Red Bull achterhaalt probleem Verstappen in Hongarije

Nu de GP van Hongarije erop zit, is het tijd voor de zomerstop. Al achterhaalt Helmut Marko eerst nog een probleem bij Max Verstappen tijdens de race op de Hungaroring.

Verstappen Hungary race
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Het slechte resultaat van Red Bull op de Hungaroring lijkt een volgende goede reden te zijn voor het team om even op adem te kunnen komen. Max Verstappen zakte in de race nog een plaats naar achteren ten opzichte van zijn kwalificatiepositie en werd negende. Yuki Tsunoda was zelfs compleet onzichtbaar op een incident met Nico Hulkenberg na. Een dramatisch weekend dus voor de Oostenrijkse renstal en wellicht komt de zomerstop precies op het juiste moment.

Helmut Marko blikt voor de camera bij ServusTV terug op een weekend waarin Red Bull tandeloos bleek te zijn: "Het was ons slechtste weekend tot nu toe. We hebben de banden geen moment werkend gekregen. Max Verstappen reed heel even net zo snel als de kop van het veld, maar dat duurde maar twee of drie rondes. Misschien dat een eenstopper sneller was geweest, maar ook dan was hij maar zesde of zevende geworden."

Marko voegt daar tegenover onder meer RacingNews365 nog het volgende aan toe, waarmee hij een probleem achterhaalt. "Maar wij denken dat we weten wat er is misgegaan. De banden werkten niet. Daarbij gaat het alleen over dit weekend. Ik denk niet dat het nog eens zal gebeuren, als dat inderdaad de reden was."

Ontvang 200 Free Spins én €30 aan Free Bets als je €10 inzet op Sport!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Claim jouw bonus!

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
usa GP Miami 3 mei 2026
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
Volledige kalender
x
Officieel! Richard Verschoor gaat Le Mans-debuut maken