Hoewel het de Formule 1-teams verboden is om de spiegels en de draagsteunen ervan in te zetten ter bevordering van de aerodynamica, is het bij Red Bull een onderdeel van de auto dat speciale aandacht krijgt. Niet voor het eerste dit seizoen wordt de RB15 van de Oostenrijkse formatie gesierd door een upgrade op dat gebied. De draagsteun is wat langer geworden en de spiegel is wat lager geplaatst. Waar de behuizing van de spiegels voorheen tot onderlangs reikte, is dat niet langer het geval. De nieuwe configuratie zal tegen de regels in waarschijnlijk toch wel enig aerodynamisch voordeel hebben, waarbij de mazen in de wet ongetwijfeld het uiterste worden benut.
1167074802395430912
Nueva configuración de espejo y soporte en Red Bull para. New mirror and bracket configuration at Red Bull. pic.twitter.com/SGuFa6ylN7 — Albert Fabrega (@AlbertFabrega) August 29, 2019
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










