Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Rocco Coronel

Red Bull-junior Coronel breidt voorsprong verder uit na dubbele zege

Rocco Coronel heeft opnieuw een succesvol weekend achter de rug in het Ginetta Junior Championship. Hij wist twee van de drie races te winnen op het circuit van Snetterton.

Rocco Coronel Snetterton
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © JEP jakobebrey.com

Rocco Coronel heeft opnieuw een goed weekend afgewerkt in het Ginetta Junior Championship. De zoon van Tom Coronel werd tweede in de eerste race, won race nummer twee en wist de laatste race van het weekend op Snetterton vanaf pole te winnen.

Coronel zette zijn auto tijdens de kwalificatie op P3 neer, waarvan hij de eerste race ook zou starten. Hij vocht op de zaterdag een fel robbertje uit met Fred Green en Alfie Slater en de Nederlander lag zelfs nog even aan de leiding van de race. Maar uiteindelijk moest Coronel genoegen nemen met P2, met een voorsprong van slechts één duizendste op de man op de derde plaats.

Nadat het Nederlandse autosporttalent ook in de tweede race, die op de zondagochtend werd verreden, vanaf P3 moest starten, wist hij vrij snel de leiding te pakken. In de absolute slotfase moest hij toch nog even de eerste positie afstaan. Desondanks wist Coronel de race de leiding weer af te pakken en de eerste zege van het weekend te veroveren. 

De laatste race mocht Coronel vanaf poleposition aanvangen. Hij moest aan het begin even kortstondig de leiding afstaan, maar de concurrentie zat op zijn staart. Hij vocht opnieuw met Green en Slater, maar sloeg de aanvallen succesvol af en hij wist met een voorsprong van meer dan één seconde over de streep te komen.

Zodoende heeft hij zijn voorsprong in het Ginetta Junior Championship verder uitgebreid. Het volgende raceweekend in het kampioenschap vindt over twee weken plaats op Circuit Zandvoort.

Praat mee!

x
Red Bull Berger stipt nieuwe Red Bull-focus aan: "Verstappen daar weer in verankeren"