Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein GP Bahrein

Start race
00 d 00:00:00
1 PIA
2 RUS +15.499
3 NOR +16.273
Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Red Bull neemt Gasly niets kwalijk na crash

Red Bull-teambaas Christian Horner nam Pierre Gasly na zijn tweede crash in bescherming. De teambaas is mild in zijn bewoordingen en kijkt alweer vooruit.

Met een zware klapper in bocht negen kwam de wintertest van Gasly ten einde. Het was zijn tweede crash in vier testdagen. Bij de eerste crash viel de schade mee, maar gingen de nodige testuren verloren. De tweede crash was een van de zwaarste uit de loopbaan van de Fransman en zorgde voor overwerk voor de Red Bull-monteurs.

Horner vindt de crash onderdeel van het racen: "Pierre's voorbereiding op het seizoen kwam ongelukkig ten einde in Barcelona. Deze dingen kunnen gebeuren en het belangrijkste is dat hij okay is." "Morgen zijn we terug op de baan om het maximale uit de laatste testdag te halen, voordat we naar Melbourne afreizen." Max Verstappen neemt morgen plaats in de Red Bull-Honda voor zijn vierde en laatste testdag van deze winter.

x
Breaking Aangepaste uitslag Formule 1 GP Bahrein 2025 na diskwalificatie