Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Red Bull wijzigt auto Verstappen, terwijl Collin Veijer imponeert

Check hier de grootste verhalen van de dag met de RacingNews365 review!

Verstappen Hungary
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Red Bull zal een aantal kleine updates meenemen naar de GP van Nederland in de hoop om de balansproblemen die het team ervaarde in Hongarije te verminderen. Het team hoopt zo het onderstuur uit de auto te krijgen, gezien het bochtige karakter van het circuit. 

LEES OOK: Red Bull wijzigt auto Verstappen voor GP op Zandvoort

Veijer beloont zichzelf met beste Moto2-finish ooit na ijzersterke race

Collin Veijer heeft zijn uitstekende kwalificatie voor de Moto2-race in Hongarije opgevolgd met zijn beste resultaat ooit in de klasse. Op het circuit van Balaton Park eindigde het talent uit Staphorst op dezelfde plaats als waar hij gestart was, P5. Zonta van den Goorbergh begon de race als tweede, maar viel terug tot P13. 

LEES OOK: Veijer beloont zichzelf met beste Moto2-finish ooit na ijzersterke race

Waarom Verstappen ook regen niet meer als voordeel ziet

Max Verstappen wordt gezien als de koning in de regen door de legendarische prestaties die hij heeft neergezet wanneer de hemelpoorten opengingen. Toch lijkt de Nederland op dit moment niet te hopen op regenraces. Dit heeft alles te maken met de problemen die hij ervaart met de RB21. 

LEES OOK: Waarom Verstappen ook regen niet meer als voordeel ziet

Ferrari-grootheid pakt NASCAR-titel op 53-jarige leeftijd

Rubens Barrichello heeft 14 jaar na zijn F1-pensioen een NASCAR-titel aan zijn palmares toegevoegd. 'Rubinho' wist dit weekend namelijk de eindoverwinning in de NASCAR Brasil Series veilig te stellen met nog één race te gaan. Een bijzondere prestatie voor de Braziliaan.

LEES OOK: Ferrari-grootheid pakt NASCAR-titel op 53-jarige leeftijd

Praat mee!

x
Coronel Rocco Coronel stap dichterbij Ginetta-titel dankzij drie podiumfinishes in Brands Hatch