De regen op de vrijdag in Monza was voorspeld barstte daadwerkelijk in alle hevigheid los. Het circuit staat op de vroege vrijdagmorgen volledig blank, wat de wedstrijdleiding heeft doen besluiten de GP3-training af te gelasten.
Wat de gevolgen zijn voor de Formule 1 valt nog niet te zeggen, maar de kans dat de eerste vrije training droog van start gaat, is zeer gering. De verwachting is bovendien dat er gedurende de dag buien boven en rond het circuit blijven hangen. Voor de zaterdag en zondag in Monza is geen regen voorspeld en dus kunnen we wel een droge kwalificatie en race tegemoetzien.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









