Renault's technisch directeur Bob Bell verwacht dat het team flink wat tegenstand zal krijgen in de strijd om de vierde plaats bij de constructeurs. Bell kan daarin dan ook geen favoriet aanwijzen: "We hadden een goede winter, dus dat is goed voor ons eigen humeur. De top drie teams staan weer vooraan, maar daarachter hebben Force India, Toro Rosso, McLaren en Haas het met ons aan de stok voor P4."
Bob Bell vervolgt: "Deze teams doen nauwelijks voor elkaar onder. Het is moeilijk om voor de eerste Grand Prix een voorspelling te doen wie het snelste is achter de grote drie. We zagen in Barcelona natuurlijk niet de echte snelheid van ieder team, maar ik verwacht dat wij kunnen meestrijden om een flink aantal punten." Teambaas Cyril Abiteboul benadrukt dat consistentie en stabiliteit anno 2018 belangrijke factoren zijn voor succes: " Op dat gebied hebben we ons goed verbeterd. We hebben een aerodynamisch hoogstaande auto gebouwd, en ook onder de kap is er veel veranderd." Abiteboul ziet in Nico Hulkenberg en Carlos Sainz het perfecte duo om aan de rijderskant die stabiliteit te waarborgen: "We hebben twee uitstekende, gemotiveerde coureurs die het team goed kennen. Ze gaven zeer gedetailleerde feedback, waarmee we een duidelijke richting op kunnen werken. Voor Melbourne, maar ook voor de races daarna."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









