Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Ricciardo: "Red Bull van 2018 beter dan Renault van 2019"

Daniel Ricciardo wil het seizoen 2018 zo goed mogelijk afsluiten. Een podiumplaats is daarbij zijn doel, want de Australiër houdt er rekening mee dat hij in 2019 niet op het podium eindigt.

De overstap van Daniel Ricciardo naar Renault deed velen de wenkbrauwen fronzen. Het Franse team is nog lang geen topteam en Ricciardo erkent dan ook dat hij in 2019 waarschijnlijk niet meedoet voor de ereplaatsen. "Ik wil hier in Abu Dhabi een zo goed mogelijk resultaat behalen. Ik weet dat de Renault van 2019 minder goed zal zijn dan mijn huidige auto", laat Ricciardo in Abu Dhabi optekenen.

"Ik ben realistisch voor wat betreft mijn kansen met Renault. Toen ik daar tekende werd me duidelijk gezegd dat ze mij in 2019 geen winnende auto kunnen geven. Ons doel is om het gat naar de top drie teams komend seizoen te dichten." Renault stond sinds haar terugkeer in de Formule 1 in 2016 nog niet op het podium. Momenteel strijd het met teams als Force India, Sauber en Haas om de posities achter de top drie teams.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
aus GP Australië 8 mrt 2026
chn GP China 15 mrt 2026
jpn GP Japan 29 mrt 2026
bhr GP Bahrein 12 apr 2026
sau GP Saoedi-Arabië 19 apr 2026
usa GP Miami 3 mei 2026
Volledige kalender
x
Breaking FIA past F1-reglement aan na motorcontroverse rond Mercedes